سامانه اینترکام اتاق عمل

  • اینترکام بیمارستانی

یکی از مشکلات بهداشتی که نظام سلامت بیمارستانی با آن درگیر است داشتن امکان ارتباط دو طرفه بین اتاق عمل و ایستگاه پرستاری است. از آنجایی که حفظ محیط استریل داخل اتاق عمل استفاده از وسایل و تجهیزات غیر استریل را محدود می کند ، فناوری بیمارستانی با طراحی سیستم اینترکام با پوشش پلی کربنات و قابلیت استریل شدن گام بلندی برای حل این مشکل برداشته است.

دریافت کاتالوگ محصول

برای دانلود کاتالوگ با کیفیت این محصول کلیک کنید.

دریافت کاتالوگ

ایستگاه اینترکام اتاق عمل

ایستگاه اصلی اتاق عمل یک ایستگاه اینترکام پیشرفته است که برای اتاق های عمل و اتاق تمیز طراحی شده شده است. پنل ایستگاه اتاق عمل به گونه ای با پوشش پلی کربنات کاملا مسطح و بدون هیچ سوراخی طراحی شده است تا شرایط استریل اتاق عمل را کاملا تامین می کند و همین طور جهت کارایی بهتر و صدای با کیفیت پنل ایستگاه اتاق عکل با اسپیکرهایی با کیفیت بسیار بالا طراحی و تولید شده است.

درخواست دموی محصول

برای رزرو دمو این محصول کلیک کنید.

درخواست دمو

مشخصات اینترکام اتاق عمل

ایستگاه اینترکام یک سوییچ مدیریت یکپارچه با امکانات پیشرفته شبکه و امنیتی ارائه میدهد، شامل امکانات زیر:

  • محافظت از دسترسی های غیر مجاز
  • Quality of Service (QoS) با مدیریت پهنای باند
  • افزایش در دسترس بودن سیستم بوسیله زیر ساخت انحصاری شبکه
  • نصب با هزینه مقرون به صرفه بوسیله اشتراک اتصالات شبکه

برای به حداکثر رساندن در دسترس بودن سیستم، ایستگاه به قابلیت های پیشرفته مدیریتی مجهز شده است که هرگونه خطا در شبکه و یا قطعات الکترونیک ایستگاه توسط خط ایستگاه تشخیص می دهد.

 

پروژه های اجرا شده مرتبط

تجربه موفق تجهیز و هوشمند سازی بیش از ۱۰۰ اتاق عمل در بیمارستان های سراسر کشور، شامل پروژه های ساخت اتاق عمل از صفر تا صد و تجهیز اتاق عمل، نصب و راه ادازی سامانه هوشمند ORMS  و همچنین طراحی، ساخت و اجرای دیوار های ماژولار شیشه ای و استیل

مشاهده پروژه ها

 

کانال رسمی تلگرام

با تشکر از بازدید شما از وب سایت فناوری بیمارستانی، جهت آگاهی از جدیدترین محصولات و اخبار شرکت و همین طور دانلود مقالات جدید در زمینه اتاق عمل های ماژولار و بیمارستان هوشمند، عضو کانال رسمی ما در تلگرام شوید.

عضویت در کانال تلگرام