نمایشگاه ایران هلث ۱۳۹۸ Iran Health

مقدم شما را در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث گرامی میداریم.

همراهان گرامی با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث از ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ از آخرین دست آورد ها و فن آوری های ساخت اتاق عمل یکپارچه ماژولار همچنین سامانه های هوشمندسازی بیمارستانی در سالن ۳۸ غرفه صاایران دیدن فرمایید.

📌 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
🏠 سالن ۳۸ – غرفه صاایران
🕛 ۱۹-۲۲ خرداد

ثبت نام به عنوان میهمان ویژه

جهت ثبت نام به عنوان میهمان ویژه کلیک کنید.

ثبت نام میهمان ویژه

 

نمایشگاه بین المللی ایران هلث معمولا در اوایل هر سال در تهران و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار میشود. تاریخ برگزاری ایران هلث سال ۱۳۹۸ یا ایران هلث ۲۰۱۹ (IranHealth 2019)، برابر است با ۱۸ الی ۲۱ خردادماه سال ۱۳۹۸ می باشد.

در این نمایشگاه، اکثر شرکت های فعال در این زمینه حضور دارند و محصولات خود را به نمایش می گذارند. علاوه بر این شرکت های مذکور سعی دارند از جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات خود در این نمایشگاه رونمایی کنند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث
تاریخ برگزاری:۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه ۹۸
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

کانال رسمی تلگرام

با تشکر از بازدید شما از وب سایت فناوری بیمارستانی، جهت آگاهی از جدیدترین محصولات و اخبار شرکت و همین طور دانلود مقالات جدید در زمینه اتاق عمل های ماژولار و بیمارستان هوشمند، عضو کانال رسمی ما در تلگرام شوید.

عضویت در کانال تلگرام
به گزارش وبدا، مهندس سیدحسین صفوی، با اشاره به برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی «ایران هلث» با هدف حمایت از شرکت‌های تولیدکننده و صادرکننده، اظهار کرد: این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادها در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی محسوب می‌شود که آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش بنیان را در معرض نمایش مصرف کننده‌ها، شرکت‌ها، دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز درمانی قرار می‌دهد.
وی افزود: امسال با توجه به نامگذاری سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، اهمیت برگزاری نمایشگاه ایران هلث دو چندان شده است.
مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی ادامه داد: متاسفانه تحریم ظالمانه دشمنان تامین تجهیزات پزشکی و ملزومات را با دشواری روبرو کرده، اما با تکیه بر تولید داخل در سال جاری، تولید داخلی مضاعف خواهد شد و برگزاری این نمایشگاه برای رونق تولید بسیار موثر خواهد بود.
مهندس صفوی گفت: در حال حاضر، کیفی سازی تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی را در وزارت بهداشت در دستور کار قرار داده‌ایم و برگزاری نمایشگاه ایران هلث علاوه بر اینکه تجهیزات مختلف پزشکی و ملزومات آن را در معرض نمایش مصرف کننده‌ها قرار می ‌دهد، فضای رقابتی نیز ایجاد خواهد کرد که این مساله در جهت ارتقای کیفیت بسیار موثر است.
وی بیان کرد: ارتقای کیفیت تجهیزات و ملزومات پزشکی در وزارت بهداشت مدنظر قرار دارد و این مساله در توسعه صادرات نیز بسیار حائز اهمیت است.
مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه کالاهای صادراتی برای اینکه در کشورهای دیگر بتواند رقابت کنند باید از لحاظ کیفی در شرایط بالایی باشند، گفت: برگزاری نمایشگاه ایران هلث در جهت ارتقای کیفیت این تولیدات می‌تواند بسیار موثر باشد.
مهندس صفوی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که می ‌تواند در این راستا حائز اهمیت باشد، مساله درآمد ارزی است؛ چراکه درآمد ارزی در حوزه سلامت با صادرات امکان پذیر بوده و برگزاری این نمایشگاه می‌تواند در این جهت مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: در شرایط کنونی تحریم‌های ظالمانه دشمنان کار را برای صادرکننده‌ها سخت‌تر کرده است، اما تلاش می‌کنیم با اقدامات لازم گام‌های موثری در این زمینه برداریم.
مهندس صفوی افزود: نمایش و ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، دارویی و پزشکی از محورهای اصلی این نمایشگاه است و موضوعات دیگری مانند گردشگری سلامت، شرکت‌های دانش بنیان، اپلیکیشن های سلامت و رسانه‌های حوزه سلامت برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
گفتنی است، چهار تشکل اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، انجمن شرکت های مهندسی پزشکی، انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی کشور در نمایشگاه ایران هلث که از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود، مشارکت دارند.
بخوانید  سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *