سامانه اطلاع رسانی و سرگرمی بیماران

  • سامانه اطلاع رسانی و سرگرمی بیمارستانی

سـامـانه یکپـارچـه سرگرمی-طبی بیمار

برای مراکز درمانی ارزش افزوده ایجاد می کند!

دریافت کاتالوگ محصول

برای دانلود کاتالوگ با کیفیت این محصول کلیک کنید.

دریافت کاتالوگ

در دسترس ماندن

  • دوربین تعبیه شده همراه با دسترسی به اینترنت و نرم افزار ویژه ملاقات مجازی طبفا می تواند به بیمار کمک کند که در زمان خارج بودن از محیط کار و دوری از خانواده در ارتباط باقی بماند.

کاهش سطح اضطراب

  • فراهم نمودن سرویس تلویزیون، فیلم ها و بازی های کامپیوتری برای بیماران به کاهش سطح اضطراب و استرس ناشی از درمان پزشکی کمک می کند.

گرفتن اطلاعات آموزشی

  • برنامه های چند رسانه ای آمـوزشی مخصوص بیمـار می تواند به بیمار برای اطلاعات مربوط به نیازهای پزشکی یا مراقبت های خاص مربوط به وی ارائه شود.

افزایش کارایی در محیط کار

  • کادر پزشکی می توانند در حین دسترسی و به روز رسانی سابقه پزشکی بیمار در کنار تخت، به مراقبت از بیمار نیز بپردازند. این مساله سبب کاهش اشتباهات ممکن در نسخه ها می شود.

درخواست دموی محصول

برای رزرو دمو این محصول کلیک کنید.

درخواست دمو

افزایش دقت داده ها

  • مـاژول کارتـخـوان تعبیـه شـده می تواند برای پیگیری دقیق دارویی و دسترسی به سابقه پزشکی بیمار فعال شود تا خطای شناسایی بیمار کاهش یابد.

بازگشت سریع سرمایه

  • علاوه بر رضایتمندی بیمار، گروه کثیری از سرویس ها مانند فیلم، تلویزیون، اینترنت، بازی و ملاقات مجازی درآمد قابل توجهی را برای سرویس دهنده ایجاد می کند.

 

پروژه های اجرا شده مرتبط

تجربه موفق تجهیز بیش از ۵۰ پروژه هوشمند سازی بیمارستان، در تمام استان های کشور، از جمله طراحی و نصب زیر ساخت یکپارچه فیبر نوری بیمارستانی، طراحی، نصب و راه اندازی پروژه های فول اسمارت بیمارستان ها و مراکز درمانی و بیش از ۲۰۰۰ سیستم احضار پرستار

مشاهده پروژه ها

 

 

کانال رسمی تلگرام

با تشکر از بازدید شما از وب سایت فناوری بیمارستانی، جهت آگاهی از جدیدترین محصولات و اخبار شرکت و همین طور دانلود مقالات جدید در زمینه اتاق عمل های ماژولار و بیمارستان هوشمند، عضو کانال رسمی ما در تلگرام شوید.

عضویت در کانال تلگرام