نمایشگاه تجهیزات پزشکی اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در حالی دی‌ماه امسال در اصفهان برگزار خواهد شد که این استان به عنوان قطب صنعت پزشکی کشور شناخته می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قرار است این نمایشگاه طی روزهای 19 تا 22 دی‌ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار شود. امکان حضور فعالان عرصه‌های مختلف نظیر تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات هتلینگ و بیمارستانی، خدمات دارویی و داروسازی، تجهیزات پزشکی، خدمات و تجهیزات توانبخشی و سازمان‌ها، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و نشریات تخصصی در این نمایشگاه ایجاد شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، امسال نمایشگاه متفاوتی را شاهد خواهیم بود.

نمایشگاه صنایع و تجهیزات پزشکی اصفهان شامل نمایشگاه تجهیزات و سیستم یکپارچه سلامت و کنگره و سمپوزیوم‌های مختلف حول محور سلامت خواهد بود. نمایندگان شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین فعالان عرصه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از این نمایشگاه بازدید می‌کنند و با حضور در آن و به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و طرح‌هایشان با یکدیگر، راهکارهای نوینی را برای پیشرفت این صنعت ارائه می‌دهند.

بزرگان صنعت تجهیزات پزشکی و سلامت از استان‌های مختلف کشورمان شامل تهران، اصفهان، فارس (شیراز)، خراسان رضوی (مشهد)، آذربایجان شرقی (تبریز)، یزد، کرمان و… در این رویداد معتبر نمایشگاهی حضور خواهند یافت تا جایگاهی برای تجارت مولد صنعت تجهیزات پزشکی و سلامت ایجاد کنند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اصفهان برای بازدیدکنندگان و مشارکت‌کنندگان شرایط و جایگاهی را فراهم می‌آورد تا بتوانند با بهره‌گیری از این فضا، میزان آگاهی و دانش خود را از نوآوری‌های صنعت افزایش دهند، موقعیت خود را در بازار تقویت کنند و شرکت یا تجارت خود را تبلیغ کرده و گسترش دهند.

درست است که این نمایشگاه، یک نمایشگاه در حوزه پزشکی به شمار می‌رود اما از ابعاد مختلف تجاری نیز برخوردار است تا حوزه‌های بیمارستانی، تشخیصی، دارویی، پزشکی و بازپروری را در یک مکان مناسب کنار هم گرد آورد و به مکانی برای کشف جدیدترین نوآوری‌های این صنعت، مذاکرات و معاملات تجاری تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *